Dudak Renklendirme

Dudak Renklendirme | Micropigmentation | Isparta Eğitimleri

Dudak renklendirmede amacımız solgun ve cansız dudakların özel kalıcı makyaj boyası kullanılarak yeniden canlı ve bakımlı görünmesini sağlayacak bilgi ve deneyimlerimizi sizlerle paylaşmaktır. Bu sayede dudaklarda yumuşak tonların rafine bir kombinasyon ile istenen taze, canlı ve kadifemsi bir ışıltı ile güzel çekici, kavisli ve simetrik bir kontür ile zarif bir görünüm elde etmesidir.

Isparta Güzellik Akademi Merkezi’miz sizlere teorik ve uygulamalı birleştirilmiş eğitim ile tüm temel bilgileri aşağıdaki gibi sunmaktadır.

 • Estetik dudak şekillendirme uygulaması
 • Dudakların vurgulanması uygulaması
 • Yumuşak ,gradyan bir stil oluşturma çalışması
 • Asimetrik dudakların düzeltilmesi uygulaması
 • Doğru ürün ve iğne modülünün seçimi
 • İdeal eğim açısının seçimi ve uygulamaları

 

Isparta Güzellik Kursumuz; doğru teknik ve eğitim ile müşterilerinizin yüzünde bir gülümseme yaratır.

Dudak şekillendirme uygulaması

 • Dudak hatlarını belirginleştirir ve daha çok ortaya çıkarmasını sağlar,
 • İnce üst dudaklar belirginleştirilip, kalın dudakların ince gösterilmesi sağlanır,
 • Dudaklardaki ruj ve parlatıcının "akmasına" mani olunur,
 • Dudaktaki yara izleri gizlenebilir,
 • Irsi veya kaza sonucu oluşan (yarık dudak) ve hastalıktan dolayı oluşan şekil bozukluğu, daha doğal bir görünüm kazanması sağlanır.

 

 • Dudaklara renk ve çevre çizgisi uygulaması...
 • Dudak şekli vurgulanabilir veya değiştirilebilir.
 • Düzensiz dudak çevresi asimetrik dudaklara, eksik, çatlak ve belirsiz dudak çizgisi arzuladığınız dudaklara dönüştürülebilir.
 • Dudak iç rengi koyulaştırılabilir, isteğe bağlı parlak ve dolgun ifade verilebilir,
 • Yaş ilerlemesiyle oluşan veya sigara içiminden ötürü zarar gören dudak ince çizgileri kamufle edilebilir.

Nur Ercan

Sadece bir eğitmen değil, çok iyi bir arkadaş çok iyi bir sırdaş daha ne diyebilirim ki ; Mükemmel enerji inanılmaz yüksek tedavi edici yönünüz tamamlıyor 4/4 lüksünüz. Bence bir hocadan çok üstünsünüz. Sizi çok seviyorum.

Nilüfer KABUCU

Ben vermiş olduğunuz eğitim, sabrınız ve emeğiniz için öncelikle çok teşekkür ederim. Ve hakikaten ilk başta yapamayacağımı düşünüyordum. Ama sonra ilerlemem beni çok memnun etti. Bu da sizin sayenizde oldu. Çok teşekkür ederim.

Sevcan Ay

Her şey için ne kadar teşekkür etsem az gelir,Gül Hocam & Selman Hocam siz hayattaki şanslarımdan dediklerimden siniz iyi ki varsınız. Bana sadece meslek değil hayata atılmam için bir fırsatta verdiniz.

Seda Sakacı Çelik

Harika bir eğitimdi 🌹 Gül 🌹 teşekkürler.

Mehtap Gül

Sizinle konuşmak ve tanışmaktan çok mutluyum Hocam. Allah sizden razı olsun nasıl güzel bir yüreğiniz var sizin gibi değerli hocalara her daim ihtiyaç var. Hayatta her şey tükeniyor para, iş, gençlik , güzellik bunları çok aşmış çok değerli bir eğitmen olduğunuz aşikar. Allah her daim yolunuzu açık etsin.

Hanife Öründü

Arkadaşım Ela beni size yönlendirdi Ela sizi çok övdü Övüldüğünüz kadar varmışsınız. Buraya Niğde’den geldim Çok tereddütlerim vardı. Eğitiminizden çok çok memnun kaldım. Şunu çok iyi anladım ki herkes eğitmen olamıyormuş öğretmek farklı bir şeymiş harikasınız teşekkür ederim.

Muharrem İmam

Buradaki serüvenimiz yaklaşık 10 ay önce başladı ilk etapta klasik masaj eğitimi almak için gelmiştim buraya. Fakat öğrendikçe işin şifa yönünü idrak ederek Selman hocamızdan tai masajını da aldık sonrasında shiatsu MASAJI da öğrendik hatta shiatsu masajının son dersini aldık. Bir yandan çok sevinçliyim eğitimlerimizi tamamladığımız için bir yandan da biraz hüzünlüyüz çünkü çok alışmıştık buraya gelmeye ama her daim sizin (Gül Sancar ) ve Selman hocamızın desteklerini arkamızda hissetmek ve görmek çok güzel bu açıdan size Selman hocama çok teşekkür ediyorum iyi ki varsınız.

Gülay Develi

Klasik masaj eğitimi aldıktan sonra Hem tai masaj hem shiatsu masaj eğitimi aldım. Çok keyifli bir zaman geçirdik bir meslek edindik her şeyden önemlisi bunu severek yapmayı öğrendik. Bunun için çok mutluyum artık bir iş yerim var masaj almaya, masaj yapmaya başladım ve olumlu dönüşler başladı. Bu daha da güzel bir haber benim için iyi bir iş yapıp iyi eğitim aldığımı görmek bana çok iyi geldi. Teşekkür ederim.

Nazan Çevik

Çok şey var söylemek istediğim kısa kesmeye çalışacağım. Klasik masaj eğitimi için geldim Selman hocamın eğitiminden sonra tai shiatsu eğitimi aldım. Bunların bana kazandırdığı deneyimler çok fazla. Bu işin şifa yönünü farkettim hatta şifacı gibi oldum nerdeyse ☺️ bu şekilde devam etti hocalarımı çok seviyorum. Onların sayesinde çok şey öğrendim, kendimi farkettim kendimi burada daha iyi tanıdım Teşekkür ederim sizi çok seviyorum.

Meral Dağ

Bu işi çok seviyorum. Masaj bana çok şey kattı burada özgüven eksikliğimi kırdım. Kendimi olan özgüvenim yerine geldi, şu an freelance çalışıyorum çok mutluyum.

Yasemin Yılmaz

Gül hocamın emeklerine sağlık hiç bu kadar iyi yürekli insanlarla karşılaşmamıştım her şeyin en iyisini hak ediyor. Bana çok destek oldu ömrüm boyunca hiç unutmayacağım her şey için çok teşekkür ediyorum. Eğitimlerim bitmedi devamı gelecek takipte kalın.

Yaşar Topçu

Branşların da tecrübeli, başarılı hocalarımızı tebrik ediyorum. Sizler birer hazine siniz. Biz bu günlere sizin sayenizde geldik.