Ombre Kursu

Ombre Kursu | Kadife Kaş, Shading Tekniği | Isparta Eğitimleri

Kalıcı makyaj hakkında merak ettiğiniz ve bilmeniz gereken her şey!

Kalıcı makyaj teknikleri sürekli gelişiyor ve değerli konuklarımızın ihtiyaçları buna bağlı olarak çeşitleniyor ve artıyor.

Kaşlardaki onarılması gereken çok sayıda renksiz, hasar görmüş, bu ve benzeri durumlardan mağdur olan insanların sayısı sürekli artıyor.

Isparta Güzellik Uzmanlığı Merkezi olarak çalışmalarınız kamuflaj, ombre ve karmaşık bir kombinasyon ile eşsiz özelliği olan TRİPLE BROWS’a ilham verdi.

 • Triple BROWS ile renksiz hasar görmüş kaşları tekrar doğallığına kavuşurabilirsiniz.
 • En son OMBRE kaş tekniklerini öğrenin!
 • Kamuflaj tekniği ve onun master seviyesi renk teorisine sahip olabilirsiniz.
 • Önceden verdiğimiz 3 tekniğin doğru kombinasyonu ile güvenle (Üçlü Kaş) yapabilirsiniz.
 • Bunlar siz değerli konuklarımızın bir adım daha avantajlı olmanızı sağlayacak.
 • Günümüzün en trend düzenlemelerini öğrenebileceksiniz…

 

Isparta Güzellik Eğitim Akademi Merkezi’mize başvurun ve bilginizi rakiplerinizle aranızda fark yaratın…

Kalıcı makyaj öğrenmek ve iyi bir permanent make up olmak ister misiniz?

O zaman adresiniz Isparta Güzellik Akademisi…

Isparta Güzellik Merkezimiz’de çok sayıda uluslararası yurtdışından ve tüm Türkiye olmak üzere birçok öğrenci kitlesine sahip olmakla onurlu ve gururluyuz.

Isparta Güzellik Kursu’muzda son derece deneyimli kadrolarımız yardımı ile yüksek kalitede teorik ve pratik eğitim alacaksınız.

Gül Sancar'ın gerek uluslararası aldığı sertifikalar, gerekse MEB onaylı üstün başarıları ile siz değerli konuklarımıza güzellik uzmanlığı adı altındaki tüm becerilerini ve ince detayları bütün hatlarıyla sizlere aktarılacaktır.

Kursumuzdaki eğitiminiz sonunda rakiplerinizden bir adım önde olabilmenin hazzını ve gururunu yaşayacaksınız.

Örneğin;

 • Temel Kaş Eğitimi sırasında iki farklı teknik öğreneceksiniz.
 • Ombre Kaş dövmesi (Sadece Isparta Güzellik Akademi’de)

İki teknikte de her teknik 3 günlük eğitim gerektiriyor. Bu nedenle iki teknik de toplam 6 gündür.

6 günlük Ombre Temel Eğitimlerimiz sizleri bekliyor ! ! !

(Maximum katılım 3 kişi ile sınırlıdır!)

Temel eğitim gidişatı nasıl yapılandırılmıştır?

Eğitimler her zaman Gül Sancar tarafından şahsen yapılır!

3 günlük eğitimler, birbirini izleyen 3 hafta boyunca 3 fırsat anlamına geliyor.

Isparta Güzellik Kursu’muzun sizlere sunduğu 3 günlük avantaj, üçüncü kez (sınav çalışmasına kadar) edinilen hareketleri evde lateks bir tabaka üzerinde uygulayabilmenizdir. Böylece deneyimli kadromuz gözetiminde makyaj çalışmalarınızın ilk uygulamasını güvenle yapabilmiş olursunuz.

Isparta Güzellik Kursumuz tüm değerli öğrencilerinin ödev çalışmalarını da düşünerek, öğrenci whatsapp grubu oluşturmuş ve Gül Sancar' dan destek alabilmelerini sağlayarak daha hızlı ilerleme ve gelişme kaydedebilmelerini sağlamıştır.

Isparta Güzellik Kursu’muzun 3 kez yapılandırma programı şu şekilde işlemektedir.

 1. Program: :Teorik eğitim ve uygulama

Teoride ele alınan konular:

 1. Renk bilgisi (pigmentoloji)
 2. İğne delinmesi ile cildin mekanik etkisi
 3. Simetri ve eskiz çalışmaları
 4. Uygun pigment ve iğnelerin seçimi, ideal şekil vb.

Teoriden sonra : Eğitmenimiz verilen tekniği canlı bir model üzerinde uygularken, bir yandan da detaylarda bulunan pratik çözümlere ve doğru çalışmaya dikkatinizi çekiyor.

Belirlenen tekniğin teorik ve pratik yönlerini öğrettikten sonra, bir lateks (kauçuk levha) uygulaması izler.

 1. Program: Gün boyunca tekrar – Uygulamada tekniğinin sunumu

Gün boyunca eskiz, eskiz’den sonra bakım, sonrasında takip edebileceğiniz özel eğitim temanıza göre kalıcı makyaj yapabileceksiniz.

Bu fırsat sizler için son derece önem arz ediyor. Çünkü sizlere hayat boyu çeşitli çilt tipleri ve çeşitli vakalar gelecektir. Böyle durumlarda Gül Sancar ve deneyimli ekibinden aldığınız eşsiz bilgilerle bunların kolaylıkla üstesinden geleceksiniz.

 

 1. Program: Uygulama ve Sınav Çalışması

Sabah: En önemli teorik bilgilerin tekrarı yapılacak ve sınav kâğıdına hazırlanılacak.

 

Öğleden Sonra: Soru-Cevap-Uygulama

Sonraki ziyaretlerinizdeki  günler

Her öğrendiğiniz yeni bir bilgide mesleğinize bir altın kural daha eklemiş olursunuz. Eğitim aşamalarını tamamladıktan sonra da Isparta Güzellik Akademimiz sizlere yardımcı olmaya devam ederek, kursumuzun başka bir sunum gününde Eğitmenlerimizin çalışmalarını takip etme ve aklınıza takılan problemler var ise sunum günümüzde onları deneyimli eğitmenlerimizle fikir alışverişi yapabilme fırsatınız olacak…

Ayrıca Isparta Güzellik Akademisi kursumuzun ileri seviye master programları, uluslararası kabul görmüş profesyonel kalıcı makyaj uzmanı ve eğitmeni Gül Sancar tarafından düzenlenmektedir.

İleri seviye master programlarımıza katılmak bir tık kadar kolay: İnternational bir kurum olan Isparta Güzellik Akademsi’nde son derece yüksek düzeyde teorik, pratik ve özverili  eğitim alırsınız.

Siz artık özelsiniz! Çünkü Isparta Güzellik Akademisi sanatçısısınız.

Isparta Güzellik Merkezi’miz kurucusu Gül Sancar’ın dört farklı stilden oluşan ombre koleksiyonu, yüzünüzdeki farklı noktaları vurgular ve sadece güzel bir şekil vermekle kalmaz, aynı zamanda daha koyu ve daha hafif parçaların ince değişimi sayesinde göze rehberlik eder. Bu sayede kullanıcının güzelliğini vurgulamakla kalmaz, hayran bırakır. Aslında görünüşte farklı duran dört stilin ortak özelliği, kaşları daha zengin göstermek ve kullanıcıyı daha genç yapan pikselli, makyaj efektidir.

Böylece ileri seviye master programında katılımcılar dört farklı teknik öğrenebilmektedir.

Isparta Eğitim Akademi’mize  başvurun ve bilginizi 4 katına çıkarın!

Kurucumuz Gül SANCAR yıllardır bir eğitimci olarak tüm dünyaca bilinen masterlardan eğitim aldı ve bilgilerini onlar ile pekiştirdi. Yurtdışı ve yurtiçi kongreler, eğitim seminerleri, workshoplar düzenleyerek öğrencilerine değerli bilgilerini aktardı.

Gül Sancar öğrencileri ile bir çok eğitim kurumlarının da katıldığı yaklaşık 250 kişilik kongrelerde yapılan bir yarışmada İSTANBUL GÜZELLİK AKADEMİ MERKEZİ’MİZ DEĞERLİ ÖĞRENCİLERİNDEN BİR ARKADAŞIMIZ  I. seçildi ve bu sayede merkezimizin başarıları tescillenmiş oldu.

Kurucumuz Gül Sancar ve deneyimli ekibimiz bu mutluluğu siz değerli öğrencilerimizle defalarca yaşamayı bir görev bilmektedir.

Eğitimimiz süresince öğrenecekleriniz arasında;

 • Teorik Eğitim
 • HİJYEN
 • Kalıcı makyajda psikoloji,
 • Cildin Yapısı
 • Cilt Tipine ve İşleme Göre Needle Seçimi Nasıl Yapılır?
 • Müşteriye uygun sağlık ve estetiğine dayalı olarak şekil belirlemek,
 • Pigmentoloji
 • Karakalem çalışması
 • Kaş ölçüm çizimi
 • Kaş şeklinin çizimi
 • Canlı modelde üzerinde şekil çizimi
 • Altın oranı kullanılarak bir simetri oluşturmak,
 • Doğru pigmentler kullanımı,
 • Kalıcı makyaj cihazları ve ekipmanlarının kullanımı
 • Lateks OMBRE Kaş Çalışmaları
 • Model Uygulamaları

Kalıcı makyaj hakkında merak ettiğiniz ve bilmeniz gereken her şey!

Kalıcı makyaj teknikleri sürekli gelişiyor ve değerli konuklarımızın ihtiyaçları buna bağlı olarak çeşitleniyor ve artıyor.

Kaşlardaki onarılması gereken çok sayıda renksiz, hasar görmüş, bu ve benzeri durumlardan mağdur olan insanların sayısı sürekli artıyor.

Isparta Güzellik Uzmanlığı Merkezi olarak çalışmalarınız kamuflaj, ombre ve karmaşık bir kombinasyon ile eşsiz özelliği olan TRİPLE BROWS’a ilham verdi.

 • Triple BROWS ile renksiz hasar görmüş kaşları tekrar doğallığına kavuşurabilirsiniz.
 • En son OMBRE kaş tekniklerini öğrenin!
 • Kamuflaj tekniği ve onun master seviyesi renk teorisine sahip olabilirsiniz.
 • Önceden verdiğimiz 3 tekniğin doğru kombinasyonu ile güvenle (Üçlü Kaş) yapabilirsiniz.
 • Bunlar siz değerli konuklarımızın bir adım daha avantajlı olmanızı sağlayacak.
 • Günümüzün en trend düzenlemelerini öğrenebileceksiniz…

Isparta Eğitim Merkezi’mize başvurarak bilginizi 4 katına çıkarın!

OMBRE STRONG

Kaş yapısının orta kısmı daha karanlıktır, yavaş yavaş dışa doğru açılır ve kenarlar pikselleştirilir.

OMBRE GRANDE

Bu işlem daha strüktür. Gölge oyunları ve kadifemsi çift renk ile harmanlanır.  Kaşların uçları karanlık ve iyi tanımlanmış, burun kemerinin başlangıcına yaklaşırken renk yoğunluğunu kaybeder.

MİX

Bir kıl atım tekniği olup merak edilen bir tekniktir. Cildin yapısına göre uygulanan kıl atım tekniği ve orta kısmı biraz daha yoğun ve uç kısımları karanlık ve belirgin bir hat ile tanımlanmıştır.

OMBRE

Gücü ve dinamizmi yayan,daha koyu,yavaş yavaş yumuşayan kaş ile dramatik bir etki yaratan bir teknik.


Nadia Fatideh

İran’dan geldim bir arkadaşım tavsiyesiyle geldim. Türkçe hiç bilmiyordum. Gül hocayla bunu çok rahat aştık şuan Türkçe konuşmaya alıştım ☺️ Gül hoca elimden tutup beni bu işi öğretmeye teşvik etti. Kalıcı makyaj eğitimim başarıyla bitirdim ve bir sene boyunca bana hep yardım etti, sizinle taştığı için çok mutluyum. Şuan çalışıyorum onunla tanışalı tam 4 sene oldu hala bir sorunum sıkıntım yada sorum olduğunda hala benimle ilgileniyor. Desteği her zaman üzerinde🙏❤️🙏

Hanife Öründü

Arkadaşım Ela beni size yönlendirdi Ela sizi çok övdü Övüldüğünüz kadar varmışsınız. Buraya Niğde’den geldim Çok tereddütlerim vardı. Eğitiminizden çok çok memnun kaldım. Şunu çok iyi anladım ki herkes eğitmen olamıyormuş öğretmek farklı bir şeymiş harikasınız teşekkür ederim.

Özge Rüzgar Aksoy

İstanbul Güzellik Uzmanlığı Kursu bana yeni başlangıçlar getirdi. Yepyeni bir mesleğe sahip oldum. Seneler sonra işimi aşkla yapıyorum diyenleri anlıyorum. Heyecan duyduğum ve zevk aldığım bu işi yapıp sonuçlarını görünce ayrıca mutluluk oluyorum. Çok güvendiğim ve gerçekten en iyi şartlarda eğitim veren profesyonel bir akademi de eğitimimi tamamladım. Istanbul Güzellik Uzmanlığı Kursuna ve Gül Sancar hocama teşekkürlerimi sunuyorum. Eğitimim bitse de bir ayağım hep orada ve her zaman sevgiyle kucaklıyorlar, desteklerini esirgemiyorlar ve beni onlarla tanıştıran Ayşe Sümeyye Gürnal hocama da sevgilerimi gönderiyorum.

Meral Dağ

Bu işi çok seviyorum. Masaj bana çok şey kattı burada özgüven eksikliğimi kırdım. Kendimi olan özgüvenim yerine geldi, şu an freelance çalışıyorum çok mutluyum.

Gülay Develi

Klasik masaj eğitimi aldıktan sonra Hem tai masaj hem shiatsu masaj eğitimi aldım. Çok keyifli bir zaman geçirdik bir meslek edindik her şeyden önemlisi bunu severek yapmayı öğrendik. Bunun için çok mutluyum artık bir iş yerim var masaj almaya, masaj yapmaya başladım ve olumlu dönüşler başladı. Bu daha da güzel bir haber benim için iyi bir iş yapıp iyi eğitim aldığımı görmek bana çok iyi geldi. Teşekkür ederim.

Nilüfer Kapucu

Ben vermiş olduğunuz eğitim için öncelikle gösterdiğiniz sabrınız ve emeğiniz için çok teşekkür ederim. Bana öz güvenimi getirdiğiniz için Teşekkür ederim. ilk başta çok tedirgindim yapamayacağımı düşündüm kafamda çok soru işaretleri vardı ama verdiğiniz eğitimden sonra bütün sorularım gitti ve uygulamalı ders sonrası uygulamalarım beni çok mutlu etti. Bu da sizin sayenizde ;size ve arkadaşlarıma çok teşekkür ederim.

Yaşar Topçu

Branşların da tecrübeli, başarılı hocalarımızı tebrik ediyorum. Sizler birer hazine siniz. Biz bu günlere sizin sayenizde geldik.

Sevcan Ay

Her şey için ne kadar teşekkür etsem az gelir,Gül Hocam & Selman Hocam siz hayattaki şanslarımdan dediklerimden siniz iyi ki varsınız. Bana sadece meslek değil hayata atılmam için bir fırsatta verdiniz.

Nazan Çevik

Çok şey var söylemek istediğim kısa kesmeye çalışacağım. Klasik masaj eğitimi için geldim Selman hocamın eğitiminden sonra tai shiatsu eğitimi aldım. Bunların bana kazandırdığı deneyimler çok fazla. Bu işin şifa yönünü farkettim hatta şifacı gibi oldum nerdeyse ☺️ bu şekilde devam etti hocalarımı çok seviyorum. Onların sayesinde çok şey öğrendim, kendimi farkettim kendimi burada daha iyi tanıdım Teşekkür ederim sizi çok seviyorum.

Aynur Abilova

Selam ben Azerbaycan,dan geldim Bakü şehrinden Gül hocanın derslerine katılmaya geldim ve inanılmaz bir derece de sevdim onun kursunu. İlk önce insagram’dan çok araştırdım ve araştırmam sayesinde çok mükemmel bir etki yarattı ben de. Kursa kurstan önce Gül hanım’la telefonda görüştük sesinden konuşmasından çok etkilendim.Daha sonra geldim kursa. Kursta herşey çok mükemmeldi hem Güleryüz’üyle hem güzel öğretmesi hem güzel kalbiyle benim yüreğimi fethetti ve İnşallah tekrar İstanbul’a yeniden İstanbul’a gelmeyi düşünüyorum, İstanbul’a gelmeyi düşünüyorum aslında niyetim yoktu ama Gül hocanın derslerine katılmakta için gerçekten mükemmel bir insan bunu reklam olsun diye söylemiyorum hakikaten çok inanılmaz bir şekilde sevdim çok değerli benim için. Çok teşekkür ederim.

Mehtap Gül

Sizinle konuşmak ve tanışmaktan çok mutluyum Hocam. Allah sizden razı olsun nasıl güzel bir yüreğiniz var sizin gibi değerli hocalara her daim ihtiyaç var. Hayatta her şey tükeniyor para, iş, gençlik , güzellik bunları çok aşmış çok değerli bir eğitmen olduğunuz aşikar. Allah her daim yolunuzu açık etsin.

Kursiyerimiz

Kendimi muhteşem hissediyorum. Yapamayacağım sanıyordum. Öz güvenim cebindeymiş. Altın bileziğimi koluma taktım. Kendimi müthiş hissediyorum, kendimin farkına aldığım eğitimden sonra çalışmaya başlayınca hissettim. İyi ki varsınız iyi ki sizi tanıdım.