Dusty Eyes Kursu

Dusty Eyes Kursu | Isparta Eğitimleri

Bir günlük ileri seviye master derecesi nasıl yapılandırılmıştır?

 • Teorik Eğitim sistemi
 • Model Uygulamaları
 • Cilt Tiplerine ve İşlemlere Göre Needle Seçimi Nasıl Yapılır?
 • Müşteri cilt tipine uygun sağlık ve estetiğe dayalı şekil belirleme
 • Canlı model üzerinde şekil çizimi
 • Doğru pigmentlerin kullanımı,
 • Gözlerde simetri oluşturmak,
 • Kalıcı makyaj cihaz ve ekipmanların kullanımı    
 • Lateks EYELİNER çalışmaları
 • Lateks dusty tekniği  ile puslu gözler (far çalışması)

 

En fazla 2 kişilik katılım

Sizler için, kalıcı makyaj demek eyeliner paletinizi arttırabileceğiniz anlamına gelmektedir. Böylelikle mistik bir görünüm elde edebilecek ve müşterilerinize daha kapsamlı ve profesyonel hizmet sunabileceksiniz. Puslu göz farı Gül Sancar  Hanım’ın elemeği, zaman ve değerli deneyimleri sayesinde Isparta Güzellik Akademisi olarak sizler için doğdu, tasarlandı ve sizlere, diğer yetenekli makyaj sanatçılarına aktarılmak üzere bu bilgiler sunuldu.

Öncelikle gözlere güzel,  zarif bir siyah kontür vermek için kirpiklerin tabanından başlıyoruz. Burada geleneksel göz kapağı kontürü yerine,  Dumanlı mistik bir etkiye sahip olmak için, göz kapaklarındaki cilt rengine uygun yukarı doğru yapılan hareketlerle, göz kapağı yönünde toz halinde yavaş ve toz pigmentasyonu ile yarı saydam bir geçiş gerçekleştiriyoruz. Böylelikle küçük hassas ve güvenli eller gerektiren piksel, saten tekniği ile maksimum toz efekti sağlıyoruz.

 

Sizlere nasıl yardımcı olabiliriz?

 • Isparta Güzellik Kursu olarak teorik, pratik ve hızlı düzeyde benzeri olmayan bir teknik öğrenimi.
 • Kendinden ve el becerinizden emin, yüksek donanımsal uygulamalarınızla müşteri kazanmaya ve uygulama yapmaya hak kazanımı
 • Büyüleyici, kadınsı bir görünümün hazzı
 • Etkileyici badem gözler yapabilmenin sırrı
 • Toz pigmentasyon işçiliğinin büyüsü
 • Dumanlı,mistik bir etki yaratabilme başarısı.

Artık göz kapağı dövmesi sizler için gözü kapalı yapabileceğiniz bir rutin haline geldiyse, müşterilerinizin gözlerinde farklı bir teknik tasarlamayı tercih ediyorsanız, artık Hogwarts’a gitmenize gerek yok. Klasiklerden uzaklaşmalı ve kendinizi Isparta Güzellik Uzmanlığı’nın ellerine bırakmanın vakti gelmiş demektir. Sizleri keyifli, neşeli ve güzel bir gün geçirmeniz için Isparta Güzellik Kursu’muza bekliyoruz.


Seda Sakacı Çelik

Harika bir eğitimdi 🌹 Gül 🌹 teşekkürler.

Gülay Develi

Klasik masaj eğitimi aldıktan sonra Hem tai masaj hem shiatsu masaj eğitimi aldım. Çok keyifli bir zaman geçirdik bir meslek edindik her şeyden önemlisi bunu severek yapmayı öğrendik. Bunun için çok mutluyum artık bir iş yerim var masaj almaya, masaj yapmaya başladım ve olumlu dönüşler başladı. Bu daha da güzel bir haber benim için iyi bir iş yapıp iyi eğitim aldığımı görmek bana çok iyi geldi. Teşekkür ederim.

Hanife Öründü

Arkadaşım Ela beni size yönlendirdi Ela sizi çok övdü Övüldüğünüz kadar varmışsınız. Buraya Niğde’den geldim Çok tereddütlerim vardı. Eğitiminizden çok çok memnun kaldım. Şunu çok iyi anladım ki herkes eğitmen olamıyormuş öğretmek farklı bir şeymiş harikasınız teşekkür ederim.

Özge Rüzgar Aksoy

İstanbul Güzellik Uzmanlığı Kursu bana yeni başlangıçlar getirdi. Yepyeni bir mesleğe sahip oldum. Seneler sonra işimi aşkla yapıyorum diyenleri anlıyorum. Heyecan duyduğum ve zevk aldığım bu işi yapıp sonuçlarını görünce ayrıca mutluluk oluyorum. Çok güvendiğim ve gerçekten en iyi şartlarda eğitim veren profesyonel bir akademi de eğitimimi tamamladım. Istanbul Güzellik Uzmanlığı Kursuna ve Gül Sancar hocama teşekkürlerimi sunuyorum. Eğitimim bitse de bir ayağım hep orada ve her zaman sevgiyle kucaklıyorlar, desteklerini esirgemiyorlar ve beni onlarla tanıştıran Ayşe Sümeyye Gürnal hocama da sevgilerimi gönderiyorum.

Nazan Çevik

Çok şey var söylemek istediğim kısa kesmeye çalışacağım. Klasik masaj eğitimi için geldim Selman hocamın eğitiminden sonra tai shiatsu eğitimi aldım. Bunların bana kazandırdığı deneyimler çok fazla. Bu işin şifa yönünü farkettim hatta şifacı gibi oldum nerdeyse ☺️ bu şekilde devam etti hocalarımı çok seviyorum. Onların sayesinde çok şey öğrendim, kendimi farkettim kendimi burada daha iyi tanıdım Teşekkür ederim sizi çok seviyorum.

Nilüfer Kapucu

Ben vermiş olduğunuz eğitim için öncelikle gösterdiğiniz sabrınız ve emeğiniz için çok teşekkür ederim. Bana öz güvenimi getirdiğiniz için Teşekkür ederim. ilk başta çok tedirgindim yapamayacağımı düşündüm kafamda çok soru işaretleri vardı ama verdiğiniz eğitimden sonra bütün sorularım gitti ve uygulamalı ders sonrası uygulamalarım beni çok mutlu etti. Bu da sizin sayenizde ;size ve arkadaşlarıma çok teşekkür ederim.

Handan YILDIRIM

Biz buraya sadece eğitim alıp gitmek üzere gelmiştik. Selman Hocanın tecrübesi hayatımıza dokundu. Günlük yaşantımızdaki streslerde ne yapmamız gerektiğini öğretti bize... Sizlere sonsuz teşekkür ederim. Kesinlikle bunu bir iş olarak yapacağım.

Meral Dağ

Bu işi çok seviyorum. Masaj bana çok şey kattı burada özgüven eksikliğimi kırdım. Kendimi olan özgüvenim yerine geldi, şu an freelance çalışıyorum çok mutluyum.

Aynur Abilova

Selam ben Azerbaycan,dan geldim Bakü şehrinden Gül hocanın derslerine katılmaya geldim ve inanılmaz bir derece de sevdim onun kursunu. İlk önce insagram’dan çok araştırdım ve araştırmam sayesinde çok mükemmel bir etki yarattı ben de. Kursa kurstan önce Gül hanım’la telefonda görüştük sesinden konuşmasından çok etkilendim.Daha sonra geldim kursa. Kursta herşey çok mükemmeldi hem Güleryüz’üyle hem güzel öğretmesi hem güzel kalbiyle benim yüreğimi fethetti ve İnşallah tekrar İstanbul’a yeniden İstanbul’a gelmeyi düşünüyorum, İstanbul’a gelmeyi düşünüyorum aslında niyetim yoktu ama Gül hocanın derslerine katılmakta için gerçekten mükemmel bir insan bunu reklam olsun diye söylemiyorum hakikaten çok inanılmaz bir şekilde sevdim çok değerli benim için. Çok teşekkür ederim.

Yaşar Topçu

Branşların da tecrübeli, başarılı hocalarımızı tebrik ediyorum. Sizler birer hazine siniz. Biz bu günlere sizin sayenizde geldik.

Sn. Güzel Hanım

Teşekkür ederim beni meslek sahibi yaptınız. Zor zamanımda elimden tuttunuz Yardımcı oldunuz şunu anladım ki insan hayatta istediği herşeyi yapabiliyormuş. Güvenim yerine geldi meslek sahibi oldum. Eskiden hep düşünürdüm ne yaparım diye çaresizliklerim vardı. Artık kendi kararlarımı alıp uygulaya biliyorum hocam. Teşekkür ederim iyi ki varsınız 🙏

Mehtap Gül

Sizinle konuşmak ve tanışmaktan çok mutluyum Hocam. Allah sizden razı olsun nasıl güzel bir yüreğiniz var sizin gibi değerli hocalara her daim ihtiyaç var. Hayatta her şey tükeniyor para, iş, gençlik , güzellik bunları çok aşmış çok değerli bir eğitmen olduğunuz aşikar. Allah her daim yolunuzu açık etsin.